KONST / Litografier / Färglitografi 14424382
nr 1442 4382
Bertil Almlöf
(f. 1930), Sverige
Signerad, numrerad 56/90, landskap. Färglitografi, bildmått: 30x41cm, yttermått inklusive ram: 57x66cm
Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:56:48
14/1 12:26:35